Проблем с комуникацията
#21 red scorpion 30.12.2018 20:54
red scorpion
395 Posts
Since 22.05.2007

Трудим се ние, ама резултатите са кофти. Не че не сме свикнали да се трудим за нищо.

#22 BBC Ravnec 30.12.2018 22:04
BBC Ravnec
51 Posts
Since 04.12.2017

Радвам се много на експертната ви оценка, но имам един въпрос, а той е: "Труд може ли да влагаме или и там е обречена кауза?"
Ако вие положите малко повече труд от нас, каузата няма да е обречена !

#23 Pleven United 30.12.2018 23:25
Pleven United
136 Posts
Since 25.02.2009

За пореден път изключително неадекватно поведение от собственика на играта. Никой не знае какво се случва с турнира и изведнъж гледам съм на 1/2 финал. Няма новина няма описание какво се случва. Половината стойностни играчи блокирани. Както някой се изрази продукта е доста скапан за да си тровите нервите. Цъкайте си за кеф и не се занимавайте с глупости. Аз лично за мен съм си взел решение - бастар копче след другия сезон. Просто няма смисъл да наливам пари и да не получавам нищо насреща.

#24 Corinthians 31.12.2018 11:57
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

Ако вие положите малко повече труд от нас, каузата няма да е обречена !
Аз нищо не правя мисията ми е да затрия играта.

#25 Chelsea London FC 31.12.2018 12:25
Chelsea London FC
308 Posts
Since 28.06.2013

Моля да престанем с непрекъснатите нападки и груби обръщения към админа. Също да престане този безсмислен разговор кой какъв е и т.н. Нека да започнем да комуникираме и обсъждаме градивни неща по играта - какво желаем, какво трябва да се подобри и да водим нормален диалог по тези въпроси. Не сме малки деца.
От друга страна, Админът се е заел да направи нещо. Тези неща не ставам така - щракам с пръсти и готово. Винаги ще има грешки, от които да се учим. И не очаквайте той денонощно да мисли за вашите проблеми и играта. Празници са, няма да ви слугува тук.
Благодаря за вниманието и весело посрещане на Новата година!

#26 Patience is over 31.12.2018 14:26
Patience is over
74 Posts
Since 22.05.2007

С отговори като на 13 годишен обидчив пубер точно това ще стане. Или това е някаква ирония към малкото балъци останали да се мъчат да играят? Нямам идея, а и ми омръзна да чакам да му дойде кефа на г-н админ да направи нещо и да се вслуша поне малко в предложенията на потребителите. Били го критикували. Ами разбира се - всичко се обатачи, да ти ръкопляскаме сигурно? Както и да е, приключвам и аз. Играта трябва да служи за забавление, не да си тровим нервите с великия програмист и неговия велик продукт. Дерзайте!

#27 fozzy 31.12.2018 15:24
fozzy
1433 Posts
Since 07.02.2010

Не бях влизал дълго време и рекох да проверя какво се случва,само и само да не ми се затрие отбора и гледам никва промяна....

#28 dedadra 31.12.2018 23:54
dedadra
128 Posts
Since 01.06.2010

Моля да престанем с непрекъснатите нападки и груби обръщения към админа. Също да престане този безсмислен разговор кой какъв е и т.н. Нека да започнем да комуникираме и обсъждаме градивни неща по играта - какво желаем, какво трябва да се подобри и да водим нормален диалог по тези въпроси. Не сме малки деца.
От друга страна, Админът се е заел да направи нещо. Тези неща не ставам така - щракам с пръсти и готово. Винаги ще има грешки, от които да се учим. И не очаквайте той денонощно да мисли за вашите проблеми и играта. Празници са, няма да ви слугува тук.
Благодаря за вниманието и весело посрещане на Новата година!
готов съм и съм съгласен да те подкрепя в часта ,за която говориш за комуникиране.проблемът е,че точно това липсва.оттам и роптаене,обиди и каквото още искаш,към г-н Админа.за другото не съм съгласен,защото клиентът е преди всичко.това е стара максима в търговията,а това е търговски продукт.така че,ако г-н Админа си беше оправил бакиите или поне беше дал адекватни отговори на всички питания,нямаше да се стигне до тук. весела НОВА ГОДИНА от мен!

#29 Chelsea London FC 01.01.2019 01:33
Chelsea London FC
308 Posts
Since 28.06.2013

готов съм и съм съгласен да те подкрепя в часта ,за която говориш за комуникиране.проблемът е,че точно това липсва.оттам и роптаене,обиди и каквото още искаш,към г-н Админа.за другото не съм съгласен,защото клиентът е преди всичко.това е стара максима в търговията,а това е търговски продукт.така че,ако г-н Админа си беше оправил бакиите или поне беше дал адекватни отговори на всички питания,нямаше да се стигне до тук. весела НОВА ГОДИНА от мен!
По принцип е така. Но като се залее форумът с коментари пълни с обиди се губи фокусът върху проблемите и промените, които искаме да се осъществят. А и не вярвам, колкото и "клиентът винаги да е прав" да означава, че админът трябва да бъде подлаган на непрекъснати обиди защо нещо не било по определен начин. Той не може да наблюдава непрекъснато всичко как се развива и къде има бъг. Затова трябва да му сигнализираме по цивилизован начин.

#30 BBC Ravnec 01.01.2019 03:07
BBC Ravnec
51 Posts
Since 04.12.2017

Аз нищо не правя мисията ми е да затрия играта.
Напълно ти вярвам . Честита нова година. пожелавам ти успех за твоята мисия.